Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Mieszkanie

~stokrotka90 #16
Ja często rozglądam się na stronach typu https://www.kalis...-mieszkania-sprzedam . Można tam znaleźć ogłoszenia dotyczące nieruchomości, jak i z wielu innych też kategorii. Jak szukasz mieszkania myślę, że na takiej stronie możesz znaleźć najciekawsze propozycje.
Cytuj
~Reks #17
Spoko, w Kaliszu to raz w życiu byłem, rynek ładny, ale co się pochorowałem po lodach :/ tragedia. Tak mi się wydaje, że to po tym. No, ale rynek to macie ładny. Jakby tak wszystkie kamienice odnowili to byłaby perełka.
Cytuj
KowalskaA #18
Zakup mieszkania to spory krok, na pewno trzeba to dobrze przeanalizować i wybiec z wyobraźnią kilka lat do przodu żeby podjąć najlepszą decyzje :) Ofert na nowe mieszkania nie brakuje, jednak te także szybko niestety się rozchodzą. Słyszałam teraz o ciekawym portalu z ogłoszeniami od deweloperów https://obido.pl/ Widziałam, że oferty mają dokładne opisy, parametry, rzuty, można wybrać się na spacer 3d po wirtualnej aranżacji. Na pewno to pomaga w podjęciu decyzji zakupowej.
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany