Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Czy tablet to dobry pomysł na prezent?

~merr888 #16
Sam tablet wydaje się być całkiem ciekawym pomysłem, ten jest do tego całkiem tani i ma nie najgorsze parametry.
~dominiqque #17
Cytat: merr888 (2018-07-08 15:41)
Sam tablet wydaje się być całkiem ciekawym pomysłem, ten jest do tego całkiem tani i ma nie najgorsze parametry.

Ja go kupiłam i jestem jak na razie zadowolona z niego :)
gingero #18
Ja osobiście uważam, że to dobry pomysł. Ale upewnij się, że ta osoba to potrzebuje i już tego nie ma. Generalnie jak szukasz coś do domu jak wyposażenie domu sklep internetowy zajrzyj tam i coś powinieneś znaleźć. Sklep oferuje właściwie wszystko w bardzo przystępnej cenie.
~martix #19
Moim zdaniem wiele zależy od wieku dziecka. Co prawda tablet może być edukacyjny i będzie to prezent na plus, jednak może być to również złe rozwiązanie. Na najbliższy dzień dziecka ja jednak wybieram jakieś klocki z tej strony https://cobi.pl/klocki/ gdyż uważam, że na tablet jeszcze za wcześnie ;)

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany