Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Prezent dla żony

siniore #16
Ja swojemu ukochanemu powiedziałam że jeśli ma mi robić prezenty w tym roku to ma być zawsze jakaś książka. Uwielbiam czytać a bardzo mało dostaje nowych tytułów od niego. Bardzo dobrze wie że zamawiam wszytsko na https://www.tania...ka.pl/t/dzien-kobiet wiec ma teraz pole do popisu :)
Cytuj
~Moska90 #17
A co powiecie na to, by na prezent dla żony zakupić porządną bieliznę? Kobiety bardzo lubią takie rzeczy, więc na pewno powinniście wziąć to pod uwagę. Warto zajrzeć do https://julimex.p...GSbra%2C-czarny/1672 i sprawdzić, jak dobrze mogą w tym przypadku sprawdzić się takie biustonosze. Czuję, że będziecie z tego bardzo zadowoleni.
Cytuj
~Inatka933 #18
Kobiety lubią dostawać w prezencie wyszukaną bieliznę, dzięki której naprawdę będą się lepiej czuły. Moim zdaniem zdecydowanie dobrze jest sięgać właśnie po taki prezent dla partnerki. Tutaj https://eropteka....ka/zestawy-bielizny/ macie na przykład bardzo ładne komplety dla bliskich wam kobiet.
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany