Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Co zrobić przy takim zadłużeniu?

Kirklejszak #1
Doradźcie, co można zrobić w takiej sytuacji jak moja. Mam już 4 różne pożyczki, w banku i firmach pożyczkowych. Ostatnią brałem po to żeby spłacić raty z pozostałych, ale w czasie kiedy miałem ją oddać, pracodawca spóźnił się z wypłatą i teraz liczą mi się odsetki. Dostaję wiadomości, że mój dług rośnie... Co zrobić jeśli nie mam z czego ich spłacać?
mietek443e #2
Tylko nie napisał pan najważniejszego czyli ile pan ma tych długów. Bez takiej informacji na pewno panu nikt nie pomoże.

turysta3200 #3
Szukanie dodatkowych źródeł dochodu
Adamila021 #4
Trzeba jak najszybciej reagować. Odsetki na pewno nie maleją jeżeli nie spłacasz, a nawarstwianie się długów to straszna rzecz. Ja jak byłam w podobnej sytuacji to pomogła mi stronka spiralazadluzenia.pl Tam znalazłam porady jak ogłosić upadłość konsumencką. To pomoże Ci odetchnąć troszkę i na spokojnie uporać się z Twoimi długami.
~Milena1256 #5
Upadłość konsumencka faktycznie może być rozwiązaniem. Moja ciotka jest w trakcie postępowania upadłościowego i w końcu odetchnęła, bo wie, że za chwilę sąd umorzy jej zobowiązania. Na blogu https://www.upadlosc-kancelaria.pl znajdziesz wszystkie niezbędne informacje co i jak. Powodzenia
Zelenijrak #6
Dobrze by było coś zmienić w twojej obecnej sytuacji - np. pracę na lepiej płatną, czy postarać się o dodatkowe źródło dochodu, a obok tego zmniejszyć wydatki i trochę zmienić nastawienie, że oddanie długów jest priorytetem. Dużo fajnych porad znajdziesz na stronie Kruka - https://pl.kruk.eu/klienci/, są tam też fajne narzędzia takie jak kalkulatory wydatków. 

~edwin #7
Chwilówkom generalnie podobno nie spieszno do sądu: http://windykacje.info.pl/2017/06/nie-spieszy-sie-chwilowkom-do-sadu/ więc masz czas. A w sądzie można sprawę przedłużyć wniósłszy sprezciw od nakazu zapłaty i w tym czasie powoli spłacać.
~Marysiek #8
Słuchajcie grozi mi utrata domu. Komornik chce zaczać postępowanie egzekucyjne, jeśli w ciagu miesiąca nie uregiluję zadłużenia. Czy jest szansa na odwleczenie procesu?
~Marysiek #9
Grozi i egzekucja komornicza, a w rezultacie utrata domu. Czy jest szansa na odwleczenie terminu rozprawy? Gdzie szukać pomocy?
marynio #10
W podobnej sytuacji była moja kuzynka. Juz nawet trwala sprawa gdy znalazla kancelarię Lexa Your link here I udalo się doprowadzić do bezkuteczności tej egzekucji. Myślę ze powinieneś skorzystac z ich pomocy, To kanscelaria która chroni majątek ruchomy i nieruchomy. Nie tylko osób prywatnych ale też firm. Działają 10 lat. A w 2017/2018 r nie przegrali żadnej sprawy dot ochrony majątku. Są naprawdę bardzo skuteczni.

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany