Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Magazyn

kelnecka #1
Czy ktoś z was prowadzi magazyn? Chętnie poznam wasze doświadczenie, a także porady. Muszę jak najszybciej kupić terminal i potrzebuję tutaj waszej pomocy. Nie wiem, na jaki model się zdecydować. Sądzicie, że Zebra MC32N0 to dobry wybór?
Cytuj
Wiki9 #2
My dopiero przymierzamy się do budowy takiej hali magazynowej i szukamy generalnego wykonawcy do tego przedsięwzięcia. Kogo moglibyście nam polecić? Póki co w oko wpadła nam oferta firmy Depenbrock Polska na http://depenbrock.pl/oferta/generalny-wykonawca, słyszeliśmy już wcześniej o tej firmie sporo dobrego, jednak chętnie rozważymy również inne propozycje ;) Znacie kogoś takiego?
Cytuj
suzi #3
Zapoznaj się przy okazji z taką kwestią jak sklep.techemznaki.pl - piktogram chemiczny. Jeżeli w Twoim magazynie istnieje jakiekolwiek ryzyko kontaktu z chemikaliami to musisz zainteresować się poważnie zakupem takich znaków. Wymagają tego przepisy.
Cytuj
Globtroter #4
Z własnego doświadczenia wiem, że bardzo duże znaczenie w magazynach, czy halach produkcyjnych odgrywać może transport wewnętrzny i na tym też wypadałoby się w dość dużym stopniu skupić. Według mnie dobrym rozwiązaniem może być przede wszystkim kupienie dobrej jakości sprzętu dostępnego na http://eurotexpoland.pl/produkty/pasy-napedowe/ - jeśli w umiejętny sposób zorganizuje ktoś transport wewnątrzzakładowy, będzie mógł liczyć na naprawdę wydajną pracę całego zakładu.
Cytuj
~Tymoteusz1 #5
Przede wszystkim warto zastanowić się nad rentownością danego przedsięwzięcia. Przecież logiczne jest to, że bardziej opłacają się takie rozwiązania jak hale namiotowe DasCompany. Na podstawie https://dascompany.com/ sami możecie przekonać się, jak szerokie daje to możliwości. Powinniście to dokładnie rozważyć.
Cytuj
mczay #6
Jestem dopiero w trakcie budowy - zajmuje się nią firma Commercecon, której zleciłem kompleksową budowę od A do Z. Tego typu pytana kierować się powinno do profesjonalistów. Jeśli więc się z nią skontaktujesz, na pewno otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie.
Cytuj
Fionnka009 #7
Ja również jestem w trakcie budowy. Jednak już interesuje sie umelowaniem magazynu, bo odpowiednie meble to wygoda w codziennym funkcjonowaniu. Na stronie http://futurelogistics.pl mozecie znaleźć właśnie takie propozycje. Zajrzyjcie pod tą strone jeżeli chcecie wyopsażyć swój magazyn
Cytuj
Sabre #8
To nie moda, tylko praktyczność, więc zdecyduj się na taki, którzy się przyda...
Cytuj
~5Tysiecy #9
a ja polecam wam zarabianie przez internet można dobrze zarabiać i nie trzeba się męczyć z szefem tyranem :)
Cytuj
Adamila021 #10
bez odpowiedniego wyposażenia i programu magazynowego na pewno cięzko prowadzić magazyn. Jednak na pewno też przydadzą się wam inne firmy pomagające przy tym biznesie. Zainteresujcie się ofertą firmy http://astonpartner.pl Proponują oni kompleksowe usługi transportowe dla biznesu
Cytuj
Maja5 #11
Mąż prowadzi magazyn i właśnie testuje program do faktur i dokumentów z modułem magazynowym: https://faktury.pl/. Zamiast kilku programów obsłuży wszystko jeden. Wygodnie i funkcjonalnie. I można skonfigurować go z programem księgowej.
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany