Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Magazyn

suzi #46
We własnym magazynie zapewne każdy ma do dyspozycji specjalistyczny sprzęt. Jeśli macie u siebie także sprężarki to koniecznie zajrzyjcie na stronę https://www.sprezarki-techem.com.pl/pl/serwis,144.htm. Na pewno przyda Wam się namiar na dobry serwis sprężarek.
Cytuj
Fionnka009 #47
Z firm, które zajmują się wyposażeniem magazynów najbardziej polecam https://futurelogistics.pl/. Sprawdźcie sobie ich ofertę. Są bardzo rzetelną firmą i godną zaufania.
Cytuj
Melmis #48
Tu także na pewno przydadzą się wam usługi transportowe. W magazynach jest to z pewnością jedna z ważniejszych rzeczy do załatwienia. Myślę, że tu oferta od http://astonpartner.pl powinna idealnie się sprawdzić własnie dla biznesu.
Cytuj
gingero #49
Tak czy inaczej musisz ten magazyn też dobrze wyposażyć. Podstawą jest oznaczenie, którego wymagają także przepisy BHP. Najważniejsze są zawsze znaki ewakuacyjne, kupisz je tu: https://sklep.techemznaki.pl/. W przypadku nagłej ewakuacji, pełnią kluczową rolę w każdym miejscu pracy.
Cytuj
~Miniko #50
Do magazynu i firm posiadających i pracujących na wózkach widłowych mogę śmiało polecić firmę ALTRI z Wrocławia - posiadają szeroki wybór maszyn budowlanych do wynajęcia w tym właśnie chińskie wózki widłowe, serwis wózków widłowych, a nawet sprzedaż ruchomych podestów roboczych. Zapraszam na strone do zapoznania się z ich oferta ;)
wózki widłowe na wynajem
Cytuj
aneczka10 #51
Zamiast budowania hali czy magazynu zerknij sobie tu http://www.ekodynamic.com.pl/pl/hale-namiotowe-tradycyjne/ możesz też się zdecydować właśnie na takie coś.
Koniecznie sobie więcej o tym poczytaj. To dobre rozwiązanie i myślę, ze warte uwagi.
Cytuj
~Tymoteusz1 #52
Jest wiele elementów, na które trzeba położyć nacisk przy tworzeniu magazynu. Jeśli wszystko ma funkcjonować sprawnie, to musicie podejść do tematu w sposób racjonalny i rozważyć wykorzystanie takich elementów jak http://www.azmet....y/liny-lancuchy.html To może być dla Was ogromnym wsparciem, sami sprawdźcie.
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany