Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Bezpieczna firma?

suzi #1
W moim zakładzie pracy jest bardzo dużo schodów. Zależy mi na bezpieczeństwie pracowników i zastanawiam się nad tym, czy takie sklep.techemznaki.pl - taśmy antypoślizgowe na schody się odpowiednio sprawdzą? Dbam o przepisy BHP i zależy mi na tym, aby było wszystko dopięte na ostatni guzik.
Cytuj
Karrosa #2
Bezpieczna firma to taka, w której bezpieczeństwo i higiena pracy są na pierwszym miejscu! Ja mam to szczęście, że pracuję w zakładzie pracy, który stale przeprowadza niezbędne szkolenia oraz przeglądy. Dzięki ofercie od https://www.emiro.pl/ możemy być pewni, że nasze miejsca i warunki pracy są na jak najwyższym i przede wszystkim bezpiecznym poziomie :)
Cytuj
~Tymoteusz1 #3
Właśnie dlatego cyklicznie powinno się realizować przeglądu przeciwpożarowe. Pamiętajcie, że jeśli jesteście odpowiedzialni za bezpieczeństwo w firmie, to powinniście co jakiś czas skorzystać z usług http://www.glowpol.pl/uslugi-ppoz/ by przeszkolić kadrę w temacie BHP i sprawdzić, czy cały obiekt jest odpowiednio zabezpieczony.
Cytuj
~DaroMen #4
Bardzo wiele zależy również z której strony zerkniemy na sprawę dotyczącą bezpieczeństwa. Jedni większą uwagę zwracają na bezpieczeństwo danych, a inni na bezpieczeństwo we wszelkich procesach produkcyjnych. Oczywiście wiem, że każdy biznes jest inny i trzeba o niego dbać ;) U mnie w tym celu wykorzystuję takie http://peltron.pl/kategorie_produktow/przetworniki-cisnienia/ przetworniki różnicy ciśnienia, dzięki którym w razie jakiejkolwiek sytuacji mam wszystko pod kontrolą.
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany