Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Papeteria ślubna

suzi #1
Gdzie najlepiej zaopatrzyć się w zaproszenia i papeterię ślubną? Mam na myśli chociażby księgę gości, menu, numery stołów itd. Chciałabym wszystko kupić za jednym zamówieniem. Może polecicie mi jakieś miejsce, a może znacie sklep internetowy Zapi https://www.zapi.pl/3-zaproszenia-slubne?
Cytuj
~aurellia #2
Co do zaproszeń to polecam z całą pewnością firmę https://farrowdesign.pl . Mają tam urocze zaproszenia wykonane na wysokiej jakości materiale. Praktycznie pod każdym względem prezentują się ona naprawdę dobrze. No i tak cena, która jest konkurencyjna. Super.
Cytuj
Wiki9 #3
A czy była u Was na weselu Księga gości weselnych? Jak wyglądała? Gdzie ją kupiliście? My widzieliśmy takie księgi na stronie Happenings.pl, cz ktoś z Was zamawiał może właśnie tam taką księgę?
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany