Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

reklama

chmurka0099 #1
Hej. Jestem z małej miejscowości i jakiś czas temu otworzyłem aptekę, do której jak na razie dociera niewielka ilość klientów. Chciałbym to właśnie poprawić, ponieważ więcej mam strat niż zysków. Dlatego myślałem by zareklamować je poprzez bilbordy bo podobno one dosyć dobrze są odbierane poprzez ludzi. znalazłem http://nim.com.pl...a/tablice-reklamowe/ Co myslicie?
Ostatnia modyfikacja 03-10-2018, 20:21 Cytuj
Sabre #2
To najwidoczniej nie zrobiłeś rozpoznania i czy otworzenie apteki rzeczywiście w danym miejscu było dobrym pomysłem. Reklama może niewiele pomóc.
Cytuj
~Ailis #3
A ja sądzę, że najlepszą formą na zareklamowanie swojej firmy jest marketing szeptany w internecie , ponieważ dzięki niej można efektywnie kreować wizerunek każdej branży. Taka reklama w sieci zostaje praktycznie na zawsze i a co najlepsze taka forma przyczyni się do wyższej pozycji w wyszukiwarce Google. Według mnie warto skorzystać z tego typu reklamy.
Cytuj
Bella89 #4
Odpowiednia reklama to naprawdę dzisiaj podstawa dla każdej firmy. Na rynku mamy tak wiele firm, że trudno jest się przebić. Warto wziąć praktycznie każdy elementy pod uwagę. Jeżeli chodzi o mnie ja planuję skorzystać aktualnie z oferty firmy https://print4events.pl . Zamierzam zamówić u nich flagi reklamowe.
Cytuj
~Esor #5
Cytat: Ailis (2018-10-01 13:07)
A ja sądzę, że najlepszą formą na zareklamowanie swojej firmy jest marketing szeptany w internecie , ponieważ dzięki niej można efektywnie kreować wizerunek każdej branży. Taka reklama w sieci zostaje praktycznie na zawsze i a co najlepsze taka forma przyczyni się do wyższej pozycji w wyszukiwarce Google. Według mnie warto skorzystać z tego typu reklamy.


Tutaj masz szczególną rację, gdyż niezależnie od branży w sieci można kreować różnorodne marki i ich produkty. Z tego co przeczytać można pod tym artykułem https://www.ideo.pl/firma/o-nas/nasze-publikacje/przeglad-najwazniejszych-formatow-content-marketingowych,106.html marketing szeptany to tylko część z możliwości jakie oferuje internet. Warto stosować na przemian rożnorodne formaty content marketingowe, gdyż różnorodność w content marketingu jest szczególnie ważna ;)
Cytuj
Barbie #6
Jeśli chodzi o reklamę, to warto postawić na jej różne formy.
Cytuj
~megan889 #7
Myślę, że super rozwiązaniem może być wdrożenie programu motywacyjnego. Najlepiej zwrócić się o pomoc w jego utworzeniu do specjalistów w tej dziedzinie: https://www.motiv...ywacyjne-i-uznaniowe :) Taka forma reklamy skutecznie przyciąga klientów.
Cytuj
~andrea8 #8
Właśnie ostatnio trochę miałam czasu i rozglądałam się za dobrą reklamą do mojego sklepu. Przypadkiem trafiłam na firmę https://www.retio.pl , gdzie wybór naprawdę okazał się spory. Tak myślę, że z tych wszystkich form reklamy jakie oferują na razie postawię na potykacze reklamowe.
Cytuj
~stefekk #9
Dobrym pomysłem jest zawsze inwestycja w długopisy reklamowe. Koszt jest niewielki a można naprawdę zdobyć wielu klientów. Tutaj: https://www.adpen...byliscie-tam-z-nami/ znajdziesz relację z targów poligraficznych RemaDays 2019 i dowiesz się czegoś na ten temat ;)
Cytuj
Bianka #10
Potykacze świetnie się sprawdzają. Osobiście też podobają mi się folie owv na okna, które oczywiście przepuszczają światło do środka, a z zewnątrz wyglądaną jak profesjonalna reklama. Wiem, że takie w swojej ofercie ma drukarnia internetowa Diamond Druk https://www.diamond-druk.pl/. Cudownie, że mają tak ogromny wybór, a przy tym atrakcyjne ceny i wysoką jakość nadruków. Na pewno sprawię sobie takie do swojego biura.
Cytuj
suzi #11
Trzeba próbować najróżniejszych form dotarcia do potencjalnego klienta. Może więc zainteresuje Cię sklep z gadżetami https://gadzetix.pl/. Oni mają w swojej ofercie najróżniejsze gadżety reklamowe. Dzięki nim łatwiej Ci będzie rozpromować swoją firmę.
Cytuj
~Tymoteusz1 #12
Akurat w takich kwestiach lepiej polegać na doświadczeniu profesjonalistów. Pamiętajcie, że w grę wchodzi renoma Waszej firmy, dlatego zdecydowanie najlepiej skorzystać z takich usług jak https://xpresja.pl/pl/wydarzenia/branding,-kreacja,-animacja,-grafika. W ten sposób możecie mieć pewność, że wszystko na pewno pójdzie po Waszej myśli.
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany