Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Przygotowania

paukefy #1
Hejka!
Jestem tu nowa więc witam. Co powiecie ciekawego? :P U mnie przygotowania do ślubu pełną parą :) szukam jakichś fajnych gadżetów, może znajdę jakieś pomysły na forach, haha.. Ostatnio znalazłam taką firmę oferująca usługi fotobudki, jakieś inne atrakcje zdjęciowe.. ogarnijcie. http://lightring....ka/na-impreze-event/ Ktoś korzystał? Możecie zarekomendować? :) Miłego, pozdrawiam!
Ostatnia modyfikacja 08-10-2018, 22:25 Cytuj
gg83 #2
Koniecznie przeczytaj sobie ten artykuł https://tlumaczenia.lodz.pl/slub-z-cudzoziemcem/ . Jest tam wiele cennych porad dla osób, które biorą ślub z obcokrajowcem. Mogą bowiem pojawić się problemy, które nie zawsze da się przezwyciężyć. W niektórych sytuacjach będzie potrzebna pomoc tłumacza. Warto wiedzieć co nas czeka.
Cytuj
Jowit #3
Mnie osobiście się to nie podoba. Takie budki są już praktycznie na każdych weselach, studniówkach, a niedługo zaczną je zamawiać na chrzciny, czy komunie. Za dużo już tego. Myślę, że jak planuje się ślub i wesele to warto być bardziej kreatywnym.
Cytuj
Isendir #4
Siemanko wszystkim serdecznie
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany