Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Psycholog Łódź

gingero #1
Czy możecie polecić mi dobre i sprawdzone poradnie psychologiczne w łodzi? Obawiam się, że będę musiała wybrać się z synem do psychologa. Ostatnio syn dziwnie się zachowuje, jest bardzo nadpobudliwy.
Aleksa #2
Syn mojej sąsiadki popadł w alkoholizm, ale trudno znaleźć gdzieś w pobliżu taką pomoc. Przecież jest wiele takich ośrodków. Można przejrzeć ich ranking tutaj Ranking ośrodków terapii . Faktycznie w naszej okolicy nie ma żadnego, dlatego namawiałabym osoby, które prowadzą ośrodki terapii, żeby umieszczały w tej bazie swoje dane adresowe i opis. Łatwiej wtedy będzie Was znaleźć i szybciej pomożecie potrzebującym.
Ostatnia modyfikacja 14-11-2018, 18:56 Cytuj
~Oliwka89 #3
Uzależnienie od internetu? Nigdy nie zdawałam sobie sprawy, że coś takiego może spotkać właśnie mojego syna. Widząc, że chce podjąć walkę z problemem, postanowiliśmy mu pomóc, zapewniając mu pobyt w miejscu zajmującym się leczeniem uzależnień, a mianowicie jest to Ośrodek Zaroślak, położony w sercu Borów Tucholskich. Co gwarantuje spokój i wyciszenie dla podopiecznych, dzięki czemu mogą skupić się na terapii.

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany