Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

naprawa telefonów

marcelinakrakowska #1
Dzień dobry. Mam pewien problem.. skończyła mi się gwarancja na telefon, coś mi w nim padło bo nie chce się włączyć w ogóle, a ja się nie znam na naprawie i chciałbym go oddać do jakiegoś dobrego i niedrogiego serwisu w Warszawie. znalazłem bardzo dobrą firmę https://medicphon...onow/serwis-samsung/ znacie?
Ostatnia modyfikacja 16-11-2018, 09:59 Cytuj
Wiki9 #2
A kto z Was ma telefon iPhone? Warto wiedzieć, że nie w każdym serwisie zajmują się naprawą telefonów tej marki. Jeśli jesteście z Wrocławia, to polecam Wam pogwarancyjne serwisy Apple AppleFix - jeden znajduje się na ul. Pugeta 10, a drugi na ul. Hubskiej 82. Traficie tam bez problemu :) Możecie liczyć tam na szybką i profesjonalną naprawę Waszego iPhone :)
Cytuj
suzi #3
W dzisiejszych czasach ciężko powiedzieć, co będzie dobre, a co niekoniecznie. U mnie zawsze sprawdzały się iPhone chociaż wiadomo, że wszystko może się zepsuć. Warto po prostu mieć namiar na www.macintosz.com. Nigdy nie wiemy, kiedy nam się przyda pomoc specjalistów.
Cytuj
~GalaxyS #4
Ja polecam serwis na Woli w Warszawie wymieniałem baterię i działa telefon teraz jak nowy
http://nr6.pl/serwis-telefonow-samsung/wymiana-baterii-samsung/
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany