Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Obróbka metalu

elabarbara #1
Szukam dobrej i sprawdzonej firmy, która zajmuje się obróbką CNC. Na co muszę zwrócić uwagę? Chcę zamówić duże zlecenie więc kompetencje są ważne.
~jago #2
Cześć Elu.
Niedawno miałam taki sam problem i nikt nie chciał przyjść mi z pomocą, ale ja Ciebie nie zostawię. Prawda jest taka, że nam polecono firmę Benders z Leszna , której witrynę masz tutaj https://zaginamy.pl/ . Zakładali u nas parapety metalowe i się sprawdzili. Nie napisałaś co prawda, do czego są Ci potrzebni, ale z tego co wiem, zajmują się wszystkim z tej tematyki.
mczay #3
Jeśli zlecenie ma być duże warto byłoby zwrócić uwagę na opinie o danej firmie oraz jej doświadczenie (im większe, tym lepiej). Tak się składa, że firm wyspecjalizowanych w profesjonalnej obróbce metalu również nie brakuje. Ze swojej strony jestem w stanie polecić ABC Colorex z Krakowa. Ma wszystko, co mieć powinna - doświadczenie i zadowolonych klientów.

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany