Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Jakie studia wybrać

DamienPerkis #1
Jak w temacie na jakie studia warto się wybrać?


biuro rachunkowe mińsk mazowiecki Profit Plus
Cytuj
Wiki9 #2
Mnie ostatnio zainteresowały Studia behawiorystyka zwierząt na http://www.podyplomowe.wse.krakow.pl/behawiorystyka-zwierzat-towarzyszacych. Wyższa Szkoła Europejska w Krakowie oferuje ten kierunek od jakiegoś czasu. Ja bardzo lubię zwierzęta, ale zastanawiam się, czy taki kierunek jest przyszłościowy... jak sądzicie?
Cytuj
Twister #3
sama ostatecznie zdecydowałam się na kierunek zarządzanie projektami http://www.wszop....ami,2,2,4279,54,4269 mam nadzieję, że się dostanę bo kierunek to super sprawa. Chcę szukać pracę w agencjach eventowych i impresariatach, urzędach miast i gmin, klubach sportowych, instytucjach kultury i nowoczesnych obiektach widowiskowo-sportowych.
Cytuj
~lolita #4
Od tego wszystkiego jakie studia wybrać,to już mnie głowa boli. Aż zaczynam wątpić czy oby nie mam już jakiś problemów z pamięcią. Dlatego też zastanawiam się czy by nie zacząć jakoś trenować swojego umysłu. Ale jak to zrobić czego unikać? Tego i różnych innych informacji zasięgnęłam z tego bloga https://mejores-s...rabajo-de-su-mente/. A wy wiecie jak prawidłowo dbać o swój mózg?
Cytuj
~unikori1 #5
Dobrym wyborem studiów jest Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki w Krakowie, da Ci ogólne spojrzenie na wiele popularnych na rynku technologi, przez co będziesz mógł zdecydować w jakim kierunku chcesz się rozwijać.
Cytuj
~Matej22 #6
Cześć! Szczerze mówiąc, kilka razy miałem do czynienia z różnymi szkołami do nauki języków obcych ponieważ mam 3 dzieci, ale nigdy nie słyszałem o tej szkole językowej. Z własnego doświadczenia powiem, że wspólna nauka języka obcego nie jest najlepszym pomysłem, zwłaszcza że płanujecie Państwo wyjazd za granicę. Radziłbym skorzystać z usług https://buki.org.pl/korepetycje/matematyka/warszawa/, na tym serwisie można znależć dużo dobrych nauczycieli, którzy mają profesjonalne podejście do każdego ucznia.
Cytuj
aneczka10 #7
Wiesz co wszystko zależy od Ciebie. Jakie masz zainteresowania pasje, czym chciałabyś się zająć w przyszłości.
Zerknij sobie tu https://wwszip.pl/studia-inzynierskie-inzynieria-zarzadzania/ i działaj.
Im szybciej się tym zajmiesz tym lepiej.
Cytuj
wojtekbaran898 #8
A co lubisz? Czym się interesujesz?
To powinien być TYLKO i wyłącznie Twój wybór, a nie cudzy ;)
___________________
https://pastelowydom.pl/
Cytuj
kara #9
ja postawiłam na kierunek medyczny - pielęgniarstwo :) może nie jest to mega popularne rozwiązanie ale takich specjalistów w ciąż nam brakuje więc o pracę w przyszłości sie nie martwię :) a jeśli chodzi o konkretną uczelnię to wybrałam Mazowiecką Uczelnię Medyczną. Wykształcona kadra, rozsądne czesne, ciekawe zajęcia i bardzo fajna lokalizacja.
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany