Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie
AQUA BLU (Sharm El Sheikh/Egipt)
Ocena AQUA BLU Sharm El Sheikh/Egipt (2 opinie)
5.1
  • Położenie: 5.5 123456
  • Wyżywienie: 5.0 12345
  • Jakość / Cena: 5.5 123456
  • Pokoje: 5.0 12345
  • Czystość: 5.0 12345
  • Atrakcje dla dzieci: 4.5 12345
****
AQUA BLU AQUA BLU AQUA BLU AQUA BLU AQUA BLU AQUA BLU AQUA BLU AQUA BLU AQUA BLU AQUA BLU AQUA BLU AQUA BLU AQUA BLU AQUA BLU

Jeżeli planujesz wyjazd i zatrzymasz się w tym hotelu to zarejestruj go w naszym serwisie. Po powrocie automatycznie będziesz mógł/a ocenić swój pobyt. Twoja opinia przyczyni się w przyszłości do wzrostu jakości obsługi.

50.0%  oceniających poleca ten hotel

Położenie

Nowo wybudowany obiekt z kompleksem zjeżdżalni położony w hadabie, ok. 800 metrów od plaży ( bezpłatny bus hotelowy ), 10 km od centrum naama bay i 15  km od lotniska.

Warunki mieszkalne

Wszystkie (480) dwuosobowe pokoje z możliwością dwóch dostawek dla dzieci i jednej dostawki dla osoby dorosłej posiadają klimatyzację,tv –sat, telefon, łazienkę ( z suszarką do włosów), sejf, mini-bar (odpłatnie) oraz balkon lub taras. 

Do dyspozycji gości

Recepcja, restauracja główna, restauracje tematyczne:włoska, chińska i steakhouse,  kilka barów, salon piękności, sauna, jacuzzi, internet, pralnia, sklepiki, lekarz na telefon, wypożyczalnia samochodów, mini club dla dzieci, programy animacyjne i sportowe. leżaki i parasole przy basenie i na plaży bezpłatne. 

Uprawianie sportów

Bezpłatnie: 9 basenów (w sezonie zimowym podgrzewane) z kompleksem 32 zjezdżalni, brodzik dla dzieci, mini golf, rzutki, aerobic i gimnastyka w basenie, siatkówka plażowa.odpłatnie: korty tenisowe, bilard, centrum nurkowe na plaży, sporty wodne na plaży.

Wyzywienie

W cenie all inclusive: śniadanie, obiad, kolacja w formie szwedzkiego stołu; przekąski w ciągu dnia , napoje bezalkoholowe i lokalne alkoholowe w godzinach od 10:00 do 24:00.

Cena

Cena zawiera (pln): bilet lotniczy, zakwaterowanie w hotelu (doba hotelowa zaczyna się w dniu przyjazdu od godz. 14:00, kończy o godz. 12:00), transfer lotnisko - hotel - lotnisko; opiekę polskojęzycznego rezydenta;  wyżywienie wg opisu,  podatek vat, obowiązkowe ubezpieczenie (kl i nw, bagażu, ubezpieczenia od chorób przewlekłych europaische reiseversicherung ag europejskiea), opłaty lotniskowe i paliwowe.cena nie zawiera: wizy płatnej przez klientów na lotnisku.

Informacja wizowa

Przy wjeździe do egiptu należy posiadać paszport ważny co najmniej 6 miesięcy oraz wizę, która uprawnia do miesięcznego pobytu w egipcie. wizę można otrzymać na lotnisku przy wjeździe do egiptu (znaczek wklejany do paszportu, 15 usd) lub w konsulacie (potrzebny jest wniosek wizowy i zdjęcie paszportowe, pełen cennik znajduje sie http://www.egipt.org.pl/aktualnosci,12,1.html). w konsulacie możemy ubiegać się o wizę 3-miesięczną. dokumenty można złożyć osobiście, bądź też wysłać kurierem lub listem poleconym i umówić się w konsulacie na ich odesłanie na koszt osoby ubiegającej się o wizę. szczegółowe informacje na temat czasu wyrabiania wizy znajdują się na www.egipt.org.pl/aktualnosci,37,1.html. turyści, którzy nie będą opuszczali półwyspu synaj mogą otrzymać tzw. "sinai only", który zwalnia z obowiązku zakupu wizy. aby otrzymać sinai pass, należy jednak spełniać następujące warunki: pobyt na synaju nie może trwać dłużej niż 14 dni, turysta nie będzie korzystał z wycieczek np. do kairu czy luksoru i nie będzie poruszał się żadną drogą prowadzącą do stolicy. w praktyce oznacza to, iż bez wizy można zwiedzić rejon zatoki akaba oraz klasztor św. katarzyny, ale np. park ras mohammad już nie (czyli wykupienie wizy jest konieczne). nabycie "sinai only" możliwe jest na lotnisku, w okienku, w którym wydawane są wizy.